Přestaňme hrát „kdybygolf “

Přestaňme hrát „kdybygolf “

Nedávno jsem takový „kdybygolf“ hrála. V „kdybygolfu“ byste strčili i Tigera Woodse do kapsy. Má to ale jeden háček, je to jenom kdyby …
Stává se Vám, že se soustředíte spíše na to, co přijde, nebo by mělo přijít a přítomnosti tím pádem nevěnujete pozornost? Zlobíte se potom na to, co se stalo?

Číst více

Moje cesta

Moje cesta

Nám dospělým se totiž více méně přihodí to, že během let jsou naše vnitřní intuice a vědění postupně překrývány spoustou zaručených informací a návodů, přes které bohužel potom nevidíme ta naše přirozená a pro nás správná řešení.
Sama jsem prošla velkou vnitřní změnou a osobním rozvojem, se kterým mi před lety pomohly nejen myšlenky Marie Montessori, ale mimo jiné i světově uznávaný spisovatel a kouč Robin Sharma.
Během jeho ročního kurzu jsem pochopila, že cesta ke změně vede skrze mne samotnou.
Číst více

Co mohu ztratit?

Co mohu ztratit?

Tak jako slunce vychází a zapadá, tak se více či méně mění i naše životní etapy. Zažívá to každý. Možná si to neuvědomujeme, ale někdy se podvědomě nebo ze strachu změnám bráníme.
Já jsem před rokem udělala dosti zásadní změnu. Ani jsem to nečekala, ale ta změna mi dala neuvěřitelné sebepoznání. Poznání …
Číst více